خانه اخبار

در کنفرانس بین المللی معدنکاری چین در 9 اکتبر 2019 شرکت کرد

گواهی
کیفیت خوب دکل حفاری هسته برای فروش
کیفیت خوب دکل حفاری هسته برای فروش
نظرات مشتریان
With simple operation,our workers like EP200 drilling rig. Sinotechdrill is a reputable company, we look forward to next cooperation.

—— Suat nacar

We bought underground drill rig.This rig is more powerful and steady, we normally could drill 80-100 mtrs per 24 shift.We'll order drilling tools soon

—— Paladio

I ordered some diamond tools this years,sinotechdrill provided a very good service and fast delivery time.Thanks a lot!

—— Claudio

Hi,This is Ana from Colombia. We bought one water well drilling rig from Sinotechdrill. It has easy operation systems and easily reduce the cost.

—— Ana noguera 

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

در کنفرانس بین المللی معدنکاری چین در 9 اکتبر 2019 شرکت کرد

در کنفرانس بین المللی معدنکاری چین در 9 اکتبر 2019 شرکت کرد

با هدایت وزارت منابع طبیعی و دولت مردم شهرداری تیانجین ، کنفرانس بین المللی معدن چین 2019 (بیست و یکم) به میزبانی انجمن معادن چین از 9 تا 11 اکتبر 2019 در کنوانسیون و نمایشگاه های مرکز میجیانگ در تیانجین برگزار شد.
به عنوان اجلاس و نمایشگاه جهانی معدن ، کنفرانس بین المللی معدن چین یکی از چهار رویداد مهم معدن در جهان است. این یکی از بزرگترین بسترهای تجاری و اکتشاف مواد معدنی در جهان است که اکتشافات زمین شناسی ، اکتشاف و توسعه ، تجارت حقوق معدن ، سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی را در بر می گیرد. کل زنجیره صنعتی مانند ذوب و فرآوری ، فناوری و تجهیزات و خدمات معدن نقش موثری در ارتقاء فرصتهای مبادله برای شرکتهای معدنی داخلی و خارجی و تقویت همکاری های متقابل داشته است.
این رویداد بیش از 10،000 مقام رسمی دولت ، کارشناسان و دانشمندان سازمانهای معدن و مؤسسات مالی بیش از 50 کشور و منطقه را به خود جلب کرد. به عنوان یک ارائه دهنده تجهیزات هوشمند معدن ، ما در این نمایشگاه شرکت کردیم و مشتریانی که برای مشورت و مذاکره در محل نمایشگاه حضور داشتند ، در جریان ثابت بودند.
شرکت "برنده کیفیت" و فلسفه کار "Chuangyuan Zhiyuan" شرکت ، اصول تجاری "همکاری و برنده" ، از صمیم قلب با ارائه محصولات با کیفیت و پیش فروش متفکرانه و به موقع ، خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهند!

میخانه زمان : 2019-10-18 00:07:36 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Sinotechdrill International Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Liu

تلفن: 0086-18612948866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)